Apie mus

Svajonės – niekada nemiršta. Kodėl? Todėl, kad būdama 14 metų jau ėmiau adatą į savo rankas ir bandžiau kurti, tai kas šilta, jauku ir taip miela širdžiai. Tačiau vaikiškos svajonės liko vaikiškomis, nes, kaip sakoma, tu planuoji, o Dievas juokiasi. Gyvenimas nestovi vietoje, nors ir mažais žingsneliais, bet eina pirmyn ir pirmyn. Ir štai, beveik po 15 metų, užslėptoji svaja tyliai, tyliai pasibeldė į mano pasąmonę. Turbūt didžiausią įtaką tam padarė mano vaikai, kurie privertė išsitraukti senutę siuvimo mašiną ir pasinerti į prisiminimus.. Kol lietaus lašai elegantiškai barbena mums į langus , aš pagaliau ,,kaifuoju“. Sunku įvardinti tą jausmą, tai žodžiais nepasakoma, ir nežemiška, nes nuo to ką darau man sukasi galva. Todėl, leiskite Jums pristatyti, didžiule meile pasiūtus drabužius damoms.
Mes, miniatiūrinis mados ženklas „DAME“, orientuojamės į kokybę, ilgaamžiškumą ir patogumą. Labai kruopščiai atrenkame audinius, parenkame rūbo siluetus. Atsakingai ir su meile siuvame kiekvieną rūbą. Per metus pristatome dvi kapsulines kolekcijas, skirtas mažametėms mergaitėms, ir moterims, kurios, nepaisant užimamos socialinės padėties, darbo ir amžiaus, viduje yra švelnios, romantiškos mergaitės…
Savo kolekcija tarsi perduodame žinią, siekį, kad kuo daugiau moterų ir mergaičių, pažvelgtų į pasaulį romantikos kupinomis akimis. Atkreiptų dėmesį į paprastus dalykus, pastebėtų, kaip skraido drugiai, kokią romantišką pasaką seka miškai, koks jausmas aplanko valgant ledus ir širdyje amžinai justų besitęsiančią vasarą.
Be idealizavimo ir meilės gyvenimui, taip pat siekiame išlaikyti moterišką ryšį. Kiek dažnai įvertiname, kaip svarbi pilnavertiškam gyvenimui yra mamos ir dukros draugystė, sesių ar geriausių draugių ritualai. Kokias emocijas sukelia pro šalį praėjusi kita moteris ir nusišypsojusi… Tarsi nematomas ryšys užsimezga. Nauja gyvenimo dovana. O jei dar sutinki moterį, ar merginą, kuri apsivilkusi tokia pat suknele, palaidine ar pan. Ir tas jausmas, kai abi su mama, drauge ar sese apsivelkate tokiais pat rūbais... Tuo metu jus jungia toks stiprus ryšys, kad, kartu, atrodo, įveiktumėte net didžiausias negandas? Ar ne tiesa?
Būtent tokia „DAME“ ženklo planeta!
Kviečiame ir jus patirti naujas emocijas ;) Prisijunkite prie mūsų."Viskas mūsų rankose, todėl jų nuleisti nevalia". Coco Chanel